SparNord Turneringen 2016, 23. oktober 2016, 1. sektion, Blå række |
|
|
Personligt regnskab for par nr. 11, Benny Kristensen - Ketty Underbjerg |
|
|
Spil |
Led |
Modstandere |
Kontrakt |
Stik |
NS |
ØV |
Point |
Runderesultat |
1 |
NS |
Kaj Brun - Joan Kjærgaard Nielsen |
V 3HJ |
9 |
|
140 |
-2 |
-1 |
2 |
|
|
Ø 4SP |
10 |
|
420 |
-1 |
|
3 |
|
|
S 5KL |
8 |
|
150 |
-2 |
|
4 |
|
|
S 3HJ |
9 |
140 |
|
4 |
|
5 |
NS |
Hanne Beck Mikkelsen - Mette Brøsted Nielsen |
N 1KL |
9 |
110 |
|
0 |
-12 |
6 |
|
|
N 2UT |
7 |
|
50 |
0 |
|
7 |
|
|
N 3UT |
9 |
600 |
|
-6 |
|
8 |
|
|
N 5RU |
9 |
|
100 |
-6 |
|
9 |
NS |
Henning Gade - Brian Vestergård |
P |
0 |
|
|
-2 |
-8 |
10 |
|
|
S 4SP |
9 |
|
100 |
-5 |
|
11 |
|
|
Ø 3SP |
10 |
|
170 |
4 |
|
12 |
|
|
S 6UT |
11 |
|
100 |
-5 |
|
13 |
ØV |
Karen Sandvei - Bente Poulsen |
V 4KL |
9 |
100 |
|
6 |
4 |
14 |
|
|
Ø 3UT |
8 |
50 |
|
-2 |
|
15 |
|
|
S 4HJ |
9 |
|
100 |
-1 |
|
16 |
|
|
Ø 4SP |
10 |
|
620 |
1 |
|
17 |
ØV |
Torben H Pedersen - Bent Erik Christiansen |
V 2UT |
10 |
|
180 |
-4 |
4 |
18 |
|
|
S 5RU |
9 |
|
200 |
5 |
|
19 |
|
|
V 1HJ |
8 |
|
110 |
0 |
|
20 |
|
|
Ø 4HJ |
10 |
|
620 |
3 |
|
21 |
ØV |
Inger Ramus - Bent Petersen |
Ø 2HJ |
8 |
|
110 |
4 |
6 |
22 |
|
|
Ø 5RU |
10 |
100 |
|
-4 |
|
23 |
|
|
Ø 3SP |
9 |
|
140 |
1 |
|
24 |
|
|
V 2HJ |
9 |
|
140 |
5 |
|
25 |
NS |
Laurits Tørnæs - Verner Christensen |
S 2UT |
7 |
|
50 |
-3 |
14 |
26 |
|
|
S 4HJ |
10 |
620 |
|
5 |
|
27 |
|
|
S 2HJ |
8 |
110 |
|
6 |
|
28 |
|
|
S 1UT |
9 |
150 |
|
6 |
|
29 |
ØV |
Karen Lindberg - Ingelise Nielsen |
S 1UT |
6 |
|
100 |
6 |
14 |
30 |
|
|
S 4HJ |
12 |
480 |
|
2 |
|
31 |
|
|
Ø 4SP |
11 |
|
450 |
5 |
|
32 |
|
|
N 1UT |
5 |
|
100 |
1 |
|
33 |
NS |
Henning Gade - Brian Vestergård |
S 2SP |
7 |
|
50 |
-6 |
-11 |
34 |
|
|
N 4SP D |
6 |
|
1100 |
-6 |
|
35 |
|
|
V 4HJ |
12 |
|
680 |
1 |
|
36 |
|
|
S 4SP |
10 |
620 |
|
0 |
|
37 |
ØV |
Greta Holst - Elisabeth Kaas |
N 2KL |
11 |
150 |
|
-4 |
-11 |
38 |
|
|
V 5RU |
8 |
300 |
|
-6 |
|
39 |
|
|
N 4SP |
10 |
620 |
|
4 |
|
40 |
|
|
V 1UT |
4 |
150 |
|
-5 |
|
41 |
NS |
Eva Rafn - Michael Staub |
N 2UT |
8 |
120 |
|
-3 |
-8 |
42 |
|
|
Ø 2HJ |
8 |
|
110 |
-4 |
|
43 |
|
|
V 3UT |
10 |
|
430 |
-4 |
|
44 |
|
|
N 3SP |
8 |
|
100 |
3 |
|
45 |
ØV |
Senna Madsen - Cathrine Underbjerg |
S 3KL |
9 |
110 |
|
-5 |
-2 |
46 |
|
|
Ø 2HJ |
5 |
150 |
|
0 |
|
47 |
|
|
V 4HJ |
12 |
|
480 |
-1 |
|
48 |
|
|
N 2SP |
9 |
140 |
|
4 |
|
49 |
ØV |
Vibeke Skibby - Svend Hauge |
Ø 5KL |
9 |
100 |
|
-6 |
-8 |
50 |
|
|
Ø 3KL |
8 |
50 |
|
-2 |
|
51 |
|
|
S 3UT |
10 |
430 |
|
-6 |
|
52 |
|
|
N 3UT |
5 |
|
400 |
6 |
|
53 |
NS |
Eileen Pedersen - Birgit El-Shakarji |
N 2HJ |
6 |
|
200 |
-4 |
-2 |
54 |
|
|
Ø 3UT |
10 |
|
630 |
-1 |
|
55 |
|
|
N 3HJ |
9 |
140 |
|
6 |
|
56 |
|
|
S 2UT |
7 |
|
50 |
-3 |
|
|
Tilbage til resultatsiden |