SparNord jubilæum, 24. oktober 2015, 1. sektion, Hvid række |
|
|
Personligt regnskab for par nr. 1, Børge Larsen - Jørgen Madsen |
|
|
Spil |
Led |
Modstandere |
Kontrakt |
Stik |
NS |
ØV |
Point |
Runderesultat |
1 |
ØV |
Sidsel Goltermann - Birthe Kjær Larsen |
Ø 2KL |
11 |
|
150 |
3 |
-2 |
2 |
|
|
V 3RU |
11 |
|
150 |
-2 |
|
3 |
|
|
N 2HJ |
7 |
|
50 |
-1 |
|
4 |
|
|
V 2HJ |
6 |
200 |
|
-2 |
|
5 |
NS |
Axel Wittig - Flemming Poulsen |
V 6UT |
13 |
|
1020 |
-3 |
-1 |
6 |
|
|
N 3HJ |
9 |
140 |
|
-6 |
|
7 |
|
|
Ø 2UT |
9 |
|
150 |
2 |
|
8 |
|
|
Ø 3HJ |
7 |
100 |
|
6 |
|
9 |
NS |
Per Falk Thomsen - Claus Bødskov |
Ø 5HJ |
12 |
|
680 |
1 |
5 |
10 |
|
|
S 4SP |
11 |
650 |
|
0 |
|
11 |
|
|
V 3RU |
7 |
100 |
|
-2 |
|
12 |
|
|
Ø 4HJ |
8 |
100 |
|
6 |
|
13 |
NS |
Nis Rasmussen - Sune Groes |
V 3HJ |
8 |
100 |
|
-4 |
-10 |
14 |
|
|
V 2HJ |
8 |
|
110 |
4 |
|
15 |
|
|
N 4UT |
6 |
|
400 |
-6 |
|
16 |
|
|
Ø 4SP |
10 |
|
620 |
-4 |
|
17 |
NS |
Anna Lise Friis - Sonja Holmgaard |
Ø 1UT |
6 |
50 |
|
-1 |
9 |
18 |
|
|
V 4HJ |
12 |
|
480 |
3 |
|
19 |
|
|
S 1UT |
6 |
|
50 |
4 |
|
20 |
|
|
N 3SP |
9 |
140 |
|
3 |
|
21 |
NS |
Per Nielsen - Lise Kristensen |
V 4HJ |
10 |
|
420 |
-3 |
5 |
22 |
|
|
V 3HJ |
10 |
|
170 |
-1 |
|
23 |
|
|
S 6UT |
12 |
1440 |
|
6 |
|
24 |
|
|
S 2SP |
10 |
170 |
|
3 |
|
25 |
NS |
Jens Ole Jensen - Palle Reimann |
S 3HJ |
9 |
140 |
|
4 |
-5 |
26 |
|
|
N 3KL |
9 |
110 |
|
-1 |
|
27 |
|
|
N 3UT |
8 |
|
50 |
-4 |
|
28 |
|
|
V 2KL |
7 |
50 |
|
-4 |
|
29 |
ØV |
Jette Mathiesen - Poul Erik Christensen |
S 3UT |
10 |
630 |
|
-2 |
6 |
30 |
|
|
N 4HJ |
10 |
420 |
|
3 |
|
31 |
|
|
N 2SP |
7 |
|
100 |
3 |
|
32 |
|
|
V 3UT |
10 |
|
630 |
2 |
|
33 |
ØV |
Olav Thomsen - Asger Friis |
N 3SP |
10 |
170 |
|
4 |
1 |
34 |
|
|
S 4HJ |
11 |
650 |
|
-4 |
|
35 |
|
|
S 3UT |
13 |
520 |
|
-5 |
|
36 |
|
|
S 4RU |
7 |
|
300 |
6 |
|
37 |
ØV |
Anette Carlsen - Christian Thomsen |
S 4HJ |
10 |
620 |
|
2 |
2 |
38 |
|
|
N 2SP D |
7 |
|
100 |
-4 |
|
39 |
|
|
V 3KL |
9 |
|
110 |
0 |
|
40 |
|
|
N 3UT |
3 |
|
300 |
4 |
|
41 |
ØV |
Jens Erik Kühlmeier - Knud Erik Strandbæk |
S 3RU |
8 |
|
50 |
5 |
6 |
42 |
|
|
V 2UT |
8 |
|
120 |
0 |
|
43 |
|
|
Ø 4SP |
10 |
|
420 |
1 |
|
44 |
|
|
V 3UT |
9 |
|
400 |
0 |
|
45 |
ØV |
Mogens Rerup - Torben Ebbesen |
Ø 2SP |
6 |
200 |
|
-3 |
3 |
46 |
|
|
S 3UT |
9 |
400 |
|
-1 |
|
47 |
|
|
S 6KL |
10 |
|
200 |
6 |
|
48 |
|
|
S 4HJ |
9 |
|
50 |
1 |
|
49 |
ØV |
Frede Christensen - Jørgen Makholm |
N 4SP |
12 |
480 |
|
1 |
-2 |
50 |
|
|
V 2SP |
9 |
|
140 |
-2 |
|
51 |
|
|
V 6SP |
11 |
100 |
|
-4 |
|
52 |
|
|
N 3SP |
8 |
|
100 |
3 |
|
53 |
ØV |
Sidsel Goltermann - Birthe Kjær Larsen |
Ø 1UT |
8 |
|
120 |
2 |
-7 |
54 |
|
|
S 3UT |
12 |
490 |
|
0 |
|
55 |
|
|
V 5HJ |
12 |
|
680 |
-3 |
|
56 |
|
|
S 2SP D |
8 |
470 |
|
-6 |
|
|
Tilbage til resultatsiden |