Distriktsfinale i mix. par 2014, 23. marts 2014, 2. sektion |
|
|
Personligt regnskab for par nr. 21, Vibeke Skibby - Knud Erik Langvad |
|
|
Spil |
Led |
Modstandere |
Kontrakt |
Stik |
NS |
ØV |
Point |
Runderesultat |
1 |
ØV |
Anna Lise Friis - Asger Friis |
N 2RU |
9 |
110 |
|
9 |
37 |
2 |
|
|
S 3UT |
9 |
600 |
|
14 |
  |
3 |
|
|
N 4SP |
9 |
|
50 |
14 |
  |
4 |
ØV |
Mie Bøving - Mogens Rerup |
Ø 4HJ D |
9 |
200 |
|
-7 |
-20 |
5 |
|
|
Ø 4HJ |
10 |
|
420 |
-1 |
  |
6 |
|
|
V 3UT |
8 |
100 |
|
-12 |
  |
7 |
NS |
Aase Niemann - Brian Skov |
S 3UT |
9 |
600 |
|
0 |
1 |
8 |
|
|
V 2HJ |
6 |
100 |
|
10 |
  |
9 |
|
|
V 3UT |
10 |
|
630 |
-9 |
  |
10 |
NS |
Winni Simonsen - Flemming Jørgensen |
S 3UT |
9 |
600 |
|
-5 |
6 |
11 |
|
|
S 2UT |
8 |
120 |
|
5 |
  |
12 |
|
|
S 3RU |
9 |
110 |
|
6 |
  |
13 |
NS |
Finn Fog - Lisbeth Fog |
N 3KL |
11 |
150 |
|
-2 |
-15 |
14 |
|
|
V 4SP |
12 |
|
480 |
-6 |
  |
15 |
|
|
Ø 2SP |
9 |
|
140 |
-7 |
  |
16 |
ØV |
Mercedes Ohmeyer - John Ohmeyer |
V 4SP |
8 |
200 |
|
-14 |
-17 |
17 |
|
|
V 3UT |
7 |
100 |
|
-1 |
  |
18 |
|
|
S 2SP |
8 |
110 |
|
-2 |
  |
19 |
NS |
Jette Mathiesen - Poul Erik Christensen |
N 3UT |
10 |
430 |
|
10 |
0 |
20 |
|
|
Ø 5KL |
11 |
|
600 |
-16 |
  |
21 |
|
|
V 3KL |
10 |
|
130 |
6 |
  |
22 |
ØV |
Susanne Bonde - Søren Justesen |
N 2SP |
7 |
|
50 |
3 |
-16 |
23 |
|
|
V 2SP D |
7 |
200 |
|
-6 |
  |
24 |
|
|
S 3UT |
10 |
430 |
|
-13 |
  |
25 |
ØV |
Sigrid Nielsen - Børge Larsen |
S 3KL |
9 |
110 |
|
-5 |
1 |
26 |
|
|
Ø 2HJ |
8 |
|
110 |
12 |
  |
27 |
|
|
P |
0 |
|
|
-6 |
  |
28 |
NS |
Helga Jürgensen - Peter Jürgensen |
S 3SP |
9 |
140 |
|
15 |
12 |
29 |
|
|
V 4SP |
12 |
|
680 |
2 |
  |
30 |
|
|
Ø 1UT |
6 |
50 |
|
-5 |
  |
31 |
NS |
Jytte Faureholm - Henning Pedersen |
Ø 2HJ |
10 |
|
170 |
-9 |
-9 |
32 |
|
|
S 3HJ |
10 |
170 |
|
18 |
  |
33 |
|
|
Ø 3UT |
12 |
|
490 |
-18 |
  |
34 |
NS |
Margit Grove - Willy Eltved |
Ø 3SP |
8 |
50 |
|
17 |
13 |
35 |
|
|
S 5KL |
10 |
|
50 |
-10 |
  |
36 |
|
|
S 3UT |
9 |
600 |
|
6 |
  |
37 |
NS |
Sonja Holmgaard - Jørgen Madsen |
Ø 1RU |
4 |
150 |
|
-13 |
-11 |
38 |
|
|
V 4SP |
10 |
|
620 |
5 |
  |
39 |
|
|
Ø 4SP |
13 |
|
710 |
-3 |
  |
40 |
ØV |
Susanne Nielsen - Leif Aas Andersen |
N 1UT |
10 |
180 |
|
-8 |
1 |
41 |
|
|
N 2UT |
9 |
150 |
|
-9 |
  |
42 |
|
|
V 5SP D |
11 |
|
850 |
18 |
  |
43 |
ØV |
Tove Nørgaard Pedersen - Holger Christensen |
Ø 1UT |
6 |
50 |
|
7 |
-24 |
44 |
|
|
Ø 4SP |
9 |
50 |
|
-13 |
  |
45 |
|
|
Ø 6KL D |
7 |
1400 |
|
-18 |
  |
46 |
NS |
Birthe Kjær Larsen - John Møller Jepsen |
N 2HJ |
10 |
170 |
|
-15 |
-37 |
47 |
|
|
V 4HJ |
10 |
|
420 |
-5 |
  |
48 |
|
|
Ø 3UT |
10 |
|
630 |
-17 |
  |
49 |
ØV |
Ellen Ejlskov Jensen - Knud Erik Jensen |
Ø 4HJ |
8 |
100 |
|
-9 |
-36 |
50 |
|
|
N 6UT |
12 |
1440 |
|
-17 |
  |
51 |
|
|
S 4HJ |
10 |
420 |
|
-10 |
  |
52 |
ØV |
Ulla Tradsborg - Henrik Kristensen |
Ø 6SP |
13 |
|
1460 |
14 |
15 |
53 |
|
|
S 4HJ |
10 |
620 |
|
1 |
  |
54 |
|
|
Ø 1UT |
7 |
|
90 |
0 |
  |
|
Tilbage til resultatsiden |