Distriktsfinale i mix. par 2014, 22. marts 2014, 1. sektion |
|
|
Personligt regnskab for par nr. 35, Sigrid Nielsen - Børge Larsen |
|
|
Spil |
Led |
Modstandere |
Kontrakt |
Stik |
NS |
ØV |
Point |
Runderesultat |
1 |
NS |
Margit Grove - Willy Eltved |
Ø 2RU |
11 |
|
150 |
16 |
28 |
2 |
|
|
Ø 1UT |
7 |
|
90 |
9 |
  |
3 |
|
|
N 4HJ |
6 |
|
200 |
3 |
  |
4 |
ØV |
Sonja Holmgaard - Jørgen Madsen |
S 7UT |
13 |
2220 |
|
-11 |
-26 |
5 |
|
|
Ø 5HJ |
11 |
|
450 |
2 |
  |
6 |
|
|
N 4HJ |
10 |
420 |
|
-17 |
  |
7 |
NS |
Susanne Nielsen - Leif Aas Andersen |
N 4HJ |
12 |
680 |
|
3 |
10 |
8 |
|
|
V 2SP |
6 |
100 |
|
-2 |
  |
9 |
|
|
N 4HJ |
13 |
510 |
|
9 |
  |
10 |
ØV |
Tove Nørgaard Pedersen - Holger Christensen |
Ø 5KL D |
8 |
800 |
|
-17 |
-40 |
11 |
|
|
Ø 4SP |
9 |
50 |
|
-13 |
  |
12 |
|
|
S 1UT |
9 |
150 |
|
-10 |
  |
13 |
ØV |
Birthe Kjær Larsen - John Møller Jepsen |
Ø 4SP |
10 |
|
620 |
-8 |
-26 |
14 |
|
|
Ø 4HJ |
11 |
|
450 |
-2 |
  |
15 |
|
|
S 3SP |
10 |
170 |
|
-16 |
  |
16 |
NS |
Ellen Ejlskov Jensen - Knud Erik Jensen |
V 4SP |
12 |
|
680 |
-11 |
-27 |
17 |
|
|
S 3SP |
8 |
|
50 |
-13 |
  |
18 |
|
|
Ø 4HJ |
11 |
|
450 |
-3 |
  |
19 |
NS |
Ulla Tradsborg - Henrik Kristensen |
N 4SP |
9 |
|
50 |
-5 |
-9 |
20 |
|
|
N 4HJ |
12 |
680 |
|
-4 |
  |
21 |
|
|
V 4HJ |
11 |
|
450 |
0 |
  |
22 |
NS |
Merete Hune - Carsten Grøndal |
Ø 2HJ D |
8 |
|
670 |
-18 |
-16 |
23 |
|
|
S 4HJ |
9 |
|
100 |
-5 |
  |
24 |
|
|
V 3UT |
10 |
|
430 |
7 |
  |
25 |
NS |
Kirsten Bruun - Helge Bruun |
N 3UT |
9 |
400 |
|
16 |
29 |
26 |
|
|
S 3SP |
8 |
|
100 |
7 |
  |
27 |
|
|
N 5RU |
8 |
|
150 |
6 |
  |
28 |
ØV |
Laila Holm Larsen - Jørgen Makholm |
N 4SP |
10 |
620 |
|
-8 |
-10 |
29 |
|
|
Ø 1UT |
6 |
100 |
|
-12 |
  |
30 |
|
|
S 3KL |
10 |
130 |
|
10 |
  |
31 |
ØV |
Lisbeth Sand - Tonni Mathiasen |
S 3SP |
6 |
|
300 |
5 |
25 |
32 |
|
|
N 2RU |
9 |
110 |
|
13 |
  |
33 |
|
|
Ø 5SP |
12 |
|
480 |
7 |
  |
34 |
NS |
Søren Vinther - Berit Ketelsen |
S 6RU |
13 |
1390 |
|
-9 |
-3 |
35 |
|
|
V 3UT |
8 |
100 |
|
10 |
  |
36 |
|
|
Ø 3HJ |
10 |
|
170 |
-4 |
  |
37 |
ØV |
Anne Birgitte Bruskin - Jochen Völkner |
V 1UT |
7 |
|
90 |
4 |
11 |
38 |
|
|
S 1UT |
5 |
|
100 |
11 |
  |
39 |
|
|
N 4HJ |
9 |
|
100 |
-4 |
  |
40 |
ØV |
Bente Rosenlund - Bent Kousgaard |
N 3SP |
8 |
|
50 |
9 |
30 |
41 |
|
|
N 4SP D |
5 |
|
1100 |
18 |
  |
42 |
|
|
V 4HJ |
12 |
|
680 |
3 |
  |
43 |
ØV |
Karin Korup - Klaus Seiding Hansen |
Ø 4HJ |
12 |
|
480 |
-1 |
0 |
44 |
|
|
N 3UT |
10 |
630 |
|
-12 |
  |
45 |
|
|
Ø 3RU |
9 |
|
110 |
13 |
  |
46 |
NS |
Elsebeth Olsen - Jes Sundstrøm Brabrand |
Ø 2UT |
9 |
|
150 |
-14 |
-28 |
47 |
|
|
V 4HJ |
12 |
|
480 |
-8 |
  |
48 |
|
|
N 4RU |
10 |
130 |
|
-6 |
  |
49 |
ØV |
Birgitta Nissen - Niels Nielsen |
S 2UT |
7 |
|
50 |
9 |
13 |
50 |
|
|
V 3HJ |
10 |
|
170 |
-5 |
  |
51 |
|
|
Ø 1UT |
9 |
|
150 |
9 |
  |
52 |
NS |
Brigitte Sicka - Anders Løbner |
Ø 6KL |
12 |
|
1370 |
1 |
-7 |
53 |
|
|
Ø 4SP |
10 |
|
420 |
-8 |
  |
54 |
|
|
Ø 4SP |
9 |
100 |
|
0 |
  |
55 |
NS |
Jonna Astrup - Johnni Knudsen |
V 7RU |
12 |
100 |
|
18 |
17 |
56 |
|
|
Ø 5RU D |
10 |
100 |
|
-2 |
  |
57 |
|
|
N 1UT |
7 |
90 |
|
1 |
  |
|
Tilbage til resultatsiden |