Guld - Guld 3, 9. juli 2009, 1. sektion
 Turneringer   Slutstilling   Rundestilling   Kortfordelinger   Startliste 

Personligt regnskab for par nr. 21, Flemming Danielsen - Stig Meno Farholt   
Spil  Led  Modstandere  Kontrakt  Stik  NS  V   Point  Runderesultat 
1 NS  Mads Eyde - Lone Bilde    N 2SP 8   110     4   23
2     V 4SP D 5   1100     9    
3     4HJ 10     620   10    
4 NS  Dan Nybo Jensen - Martin Christoffersen    V 1UT 5   200     7   7
5     N 2SP 10   170     8    
6     S 4SP 9     50   -8    
7 Per Gaun Jensen - Bo Lisbjerg    V 3UT 7   200     -10   -28
8     N 2SP 8   110     -8    
9     N 3SP 8     50   -10    
10 NS  Jan Pedersen - Mads Krjgaard    V 6SP 12     1430   0   -11
11     V 3UT 9     400   -10    
12     N 4SP 12   680     -1    
13 Inger Olesen - Trille Meister Plejdrup    N 2HJ 10   170     -4   -5
14     S 4SP 10   420     -3    
15     3UT 12     490   2    
16 NS  Gitte Hecht-Johansen - Susan Just-Olesen    V 3UT 11     660   -5   9
17     V 1UT 7     90   4    
18     V 5HJ D 7   800     10    
19 NS  Aage Schmidt - Olaf Nielsen    4SP 11     650   -6   3
20     V 1UT 7     90   1    
21     N 1UT 8   120     8    
22 Peter Mller Nielsen - Gitte Druedahl    S 3UT 10   430     -2   -2
23     N 3KL D 8     200   10    
24     S 3HJ D 9   530     -10    
25 Anne-Marie Frhlich - Bo Engel Olsen    3RU 8   100     -5   -4
26     N 5HJ 10     100   -8    
27     3SP D 9     530   9    
28 NS  Ellen Langager - Jonna Astrup    S 4SP 10   620     3   19
29     N 3UT 10   630     7    
30     N 4HJ 10   420     9    
31 NS  Heidi Quist Nielsen - Per Quist Nielsen    4SP 10     420   -3   14
32     V 3UT 7   200     9    
33     V 3UT 12     490   8    
34 Ulla Korre Pedersen - Eric Korre Horten    5SP 9   100     -3   -1
35     V 3UT 9     600   1    
36     4HJ 11     650   1    
37 Henrik Rbner - Michael Rbner-Petersen    1UT 7     90   1   0
38     N 2SP 7     50   4    
39     2SP 7   100     -5    
40 NS  Jesper Jungdal - Peter B Hansen    4SP 12     480   -5   -19
41     3UT 10     630   -6    
42     V 3UT 9     600   -8    
43 Jesper Kampmann - Kirsten Lehmann    6KL 12     920   7   7
44     N 4HJ 10   620     -10    
45     3UT 11     660   10    
46 NS  Michael Askgaard - Anders Hagen    6UT 12     990   -8   -19
47     S 3UT 12   690     -4    
48     3UT 10     630   -7    
49     (Justeret)   40%  60%   2   6
50     (Justeret)   40%  60%   2    
51     (Justeret)   40%  60%   2    
52 Erik Brok - Jrgen Anker Pabst    2UT 6   200     -10   -15
53     4HJ 11     450   -8    
54     S 4HJ 9     50   3    
55 Kim Andersen - Sren-Peter Nielsen    V 5SP 11     650   4   -14
56     4SP 8   100     -8    
57     S 4SP 11   450     -10    
Tilbage til resultatsiden